Jucătorii de la CFR au sărbătorit într-un mod inedit victoria la scor cu Mediașul: „Parcă făceam sex”

CFR Cluj a făcut spectacol în partida cu Gaz Metan și s-a impus lejer, cu 4-1. Jucătorii „feroviari” au sărbătorit într-un mod inedit victoria la scor: „Parcă făceam sex”.

După ce au fost conduși încă din primele minute de Gaz Metan, clujenii au reușit egalarea în finalul primei reprize, prin portughezul Bruno Guima.

Atacantul a țâșnit sper banca proprie de rezerve unde a avut parte de o surpriză. Amicul său, Tiago Lopes a sărit de pe bancă direct în brațele atacantului. Cei doi lusitani s-au amuzat după meci de ipostaza în care au fost surprinși de camerele de luat vederi. „Arătăm de parcă am fi făcut sex”, a comentat marcatorul golului.